Zakázkový vývoj a služby pro OEM

Posunout dolů

Máme v týmu skutečné odborníky v oblasti softwarového vývoje, kteří rádi pomohou s řešením zajímavých projektů. Naším denním chlebem je především tvorba komunikačních ovladačů a bran sloužících k předávání dat mezi systémy používaných v budovách a výrobních technologiích.

Můžete si od nás objednat vývoj modulů a driverů do systému Niagara 4, komunikační brány či WEBserver šitý přesně na míru pro váš systém či projekt.Jsme certifikovaným Developer partnerem společnosti Tridium, která je autorem a vlastníkem integrační platformy Niagara Framework. Tato platforma je široce rozšířená po celém světě, a to zejména v oblasti Automatizace budov a IoT.

  • Vývoj modulů pro Niagara Framework
  • Vývoj komunikačních ovladačů pro Niagara Framework

Potřebujete vyvinout komunikační bránu nebo ovladač na míru? Nebo WEBserver pro váš systém či technologii? Využijte našich OEM služeb!

kontaktujte nás zde


Jsme autory integrační a vizualizační platformy SSI Framework, která pohání naše komunikační brány a WEBservery. Využijte výhod SSI Framework mezi které patří zejména kvalitní uživatelské rozhraní založené na moderních technologiích HTML5, široké spektrum komunikačních ovladačů a přívětivé prostředí pro efektivní tvorbu zákaznické aplikace. Pro výrobce systémů nabízíme OEM řešení včetně brandingu výsledného produktu.

  • Vývoj komunikačních bran a převodníků založených na SSI Framework
  • Vývoj monitorovacích systémů a WEBserverů založených na SSI Framework
KONTAKTY

Máte dotaz? Rádi vám
poradíme a pomůžeme

Spojte se s námi

Informační systém pro domov s pečovatelskou službou

VLASTNOSTI

Jsme softwarová společnost zabývající se vývojem vlastních produktů pro automatizaci a monitoring technologií. Digitalizace procesů, internet věcí, průmysl 4.0 a systémová integrace - to vše jsou oblasti našeho zájmu. Od softwarových ovladačů a převodníků protokolů až po komplexní monitorovací systémy na klíč. Jsme softwarová společnost zabývající se vývojem vlastních produktů pro automatizaci a monitoring technologií. Digitalizace procesů, internet věcí, průmysl 4.0 a systémová integrace - to vše jsou oblasti našeho zájmu. Od softwarových ovladačů a převodníků protokolů až po komplexní monitorovací systémy na klíč.

Klíčové vlastnosti Contrary to popular Contrary Popular Contrary to popular Contrary to popular