Kariéra

Posunout dolů

SAFECONTROL je česká firma, založená v roce 2013. Naším cílem je dopřát ostatním firmám a podnikům, aby měly vše pod kontrolou. Specializujeme se na komunikaci a předávání povelů mezi nejrůznějšími systémy a stroji tak, aby mohly spolupracovat a fungovat jako jeden celek. Začali jsme na českém trhu a postupně expandujeme dál a dál za hranice.

Volné pracovní pozice

Aplikační technik pro automatizaci budov

Abychom se mohli nadále rozrůstat a naplňovat potřeby našich stávajících i nových zákazníků, sháníme k sobě proaktivního člověka, který poroste spolu s námi.

Náplň práce:

  • Vývoj aplikačního programu pro automatizaci budov pro PLC/SCADA.
  • Výjezdy na stavby v rámci ČR, uvádění do provozu a ladění aplikací pro automatizace budov.
  • Práce v týmu ve spolupráci s dalšími kolegy ve firmě.
  • Samostatná práce podle znalostí, schopností a praxe.

Požadujeme:

  • Ukončené vzdělání SŠ/VŠ (ideálně automatizace, IB) s praxí v oboru.
  • Znalost a zkušenosti s HW a SW PLC (ideálně Niagara Framework...).
  • Znalost a zkušenosti se SCADA systémy.
  • Pokročilá znalost práce s PC (zejména MS Office, AutoCAD).
  • Znalost anglického jazyka.
  • Práce s plným nasazením a aktivní přístup k řešení problémů.
  • Schopnost a ochota k dalšímu sebevzdělávání.
  • Analytické a logické myšlení.
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič.

Výhodou:

  • Znalosti problematiky HW a SW počítačů, síťové problematiky, síťové administrace.

Nástup:

  • Odměnu odpovídající schopnostem a zkušenostem, platový růst, motivační systém o dměňování dle dokončených projektů.
  • dle domluvy

Nabízíme:

  • Odměnu odpovídající schopnostem a zkušenostem, platový růst, motivační systém o dměňování dle dokončených projektů
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Práce v příjemném prostředí
  • Školení potřebná pro návrh a programování řídicích systémů
  • Prostor pro uplatňování inovačních a tvůrčích osobních aktivit
  • Zázemí rychle rostoucí společnosti na poli Automatizace budov a integrace systémů
Do začátku Ti nabídneme

Sales Support Specialist

  • Příprava obchodní dokumentace (prezentace, katalogy, apod.)
  • Podílení se na implementaci CRM systému a jeho správě
  • Podpora při správě webu a sociálních sítí
  • Podpora při nastavování procesů a nových projektů
  • Zajištění chodu kanceláře – příprava objednávek, příjem a odesílání zboží
  • Po zaškolení - telefonní / e-mailový kontakt se zákazníky

Naše očekávání:

  • Min. SŠ vzdělání – technické je výhodou (kvůli našemu oboru), ale není podmínkou, zaučíme Tě
  • Dobré komunikační dovednosti - orientované na obchod
  • Pečlivost a preciznost - záleží nám na tom, aby bylo vše v pořádku
  • ČJ – rodilý mluvčí, AJ – velmi pokročilý - plynulá komunikace s klienty v zahraničí

Proč se k nám přidat?

V SAFECONTROL se budeš každým dnem učit něco nového. Začneš s námi na pozici Sales Support Specialist, kde se budeš snažit o to, abychom jako firma rostli, ale zároveň měli vše pod palcem. Budeš tedy mít přehled o všem, co se ve firmě děje. Na začátku Tě řádně proškolíme – jak v kanceláři, tak se s námi podíváš i za zákazníky a ukážeme Ti, co každý z nás dělá. Jsme malá firma, proto je budoucnost co se kariérního postupu týče otevřená.

Do začátku Ti nabídneme:

  • Flexibilní pracovní dobu, po zaškolení možnost částečně home office
  • Telefon s tarifem i pro soukromé účely, notebook
  • Občerstvení na pracovišti
  • Pracovní smlouvu na plný úvazek
KONTAKTY

Máte dotaz? Rádi vám
poradíme a pomůžeme

Spojte se s námi

Informační systém pro domov s pečovatelskou službou

VLASTNOSTI

Jsme softwarová společnost zabývající se vývojem vlastních produktů pro automatizaci a monitoring technologií. Digitalizace procesů, internet věcí, průmysl 4.0 a systémová integrace - to vše jsou oblasti našeho zájmu. Od softwarových ovladačů a převodníků protokolů až po komplexní monitorovací systémy na klíč. Jsme softwarová společnost zabývající se vývojem vlastních produktů pro automatizaci a monitoring technologií. Digitalizace procesů, internet věcí, průmysl 4.0 a systémová integrace - to vše jsou oblasti našeho zájmu. Od softwarových ovladačů a převodníků protokolů až po komplexní monitorovací systémy na klíč.

Klíčové vlastnosti Contrary to popular Contrary Popular Contrary to popular Contrary to popular